Apie naują iššūkį ir interneto bezdalius

image

Atsiranda ir vis daugiau norinčių laikinai pagyventi nesotų gyvenimą. Žinoma, tai puiki galimybė atkreipti dėmesį į problemą, kuri kamuoja daugybę Lietuvos žmonių, kuriems trūksta visaverčio maisto.

 http://www.15min.lt/zmones/naujiena/lietuva/alesia-ir-romualdas-maciuliai-ryzosi-issukiui-maistui-skirs-10-litu-per-diena-3-465655

Bet kai paskaitai komentarus  – juose tiek atviro pykčio…Ir dažniausiai pyksta ne tie, kurie turi mažiausiai, tie, kuriems trūksta ir maisto, ir kitų būtiniausių dalykų… Jie tikrai nesėdi internete plūsdami pykčio pūliais, o gal skuta paskutines bulves ar pjausto vaikams pašalusius obuolius.

Ar uždrausi žmogui būti sveiku, galinčiu dirbti ir užsidirbti?  Ir sumokėti mokesčius. Jei esi sumanus, ilgai mokeisi, aukojai savo laisvalaikį ir vystei savo gebėjimus, dabar gali iš savų pinigų gyveni ir gali netaupyti maistui ir dar pasidalinti su kitais.

Pasidalint savo virtualiais bezdalais gali kiekvienas gerai pavalgęs pirščiojantis prie kompiuterio. Kažin ar jis bent penkis litus paaukojo Maisto bankui?

Nors man vis dar atrodo, kad tokios parodomosios akcijos ne visai tai, ką reikia daryti. Bet apie tai jau rašiau čia – Apie maistą, skurdą ir idėjas.

 

KLAUSAU ĮDĖMIAI, KĄ JŪS GALVOJAT. Rašykit!

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: