Neduotų pažadų pildymas

–Maam, tu mane jau šito šeštoj klasėj išmokei, – kaip botagu nudrožia manoji. Panašu, kad visko jau išmokiau, viską patariau, Dabar Relax dot com.

Bet kai iš parduotuvės skambina ir klausia du vyno butelius laikydama rankose paspaudus telefoną prie prie peties ir neišsirinkdama, ar šitas , ar anas, vadinasi – ne viskas dar pasakyta.

Gal sakau, verta  metams pavirsti patarimų skrynele ir viską surašyti? Jai mažiau darbo bus saviems vaikams – kažką išbrauks, kažką pakeis, bet jau daug bus padaryta…O kitiems metams nereikės sukti galvos dėl Kalėdų dovanos?

Listofideas.eu

Ir dar turiu vieną planą, kuriam neturėjau pakankamai laiko ir bendraminčių. Tiek įdomių ir naudingų dalykų kiekvienas pastebi keliaudamas, skaitydamas, bendraudamas, dalykų, kurie ir mūsų kasdienybę palengvintų, nuskaidrintų, pradžiugintų. Yra idėjų, yra vykdytojų, tik kaip jiems susitikti?

Nemanau, kad tik mane kamuoja neužrakintų durų paranoja. Galiu nuplipt tris laiptelius ir jau būsiu pamiršusi, ar užrakinau duris. Galėtų būt kažkoks įtaisas, kuris atsiustų man sms apie tai, kad nereikėtų trukdyti kaimynų. Juk karšto vandens skaitiklių rodmenis kažkaip Vilniaus energija per atstumą perskaito. Arba nuėjusi į kokį superduperslaptątarsipolicijosapsaugos tarnybos puslapi sužinočiau, kad duryse kažkokie magnetai susijunge ir sugeneravo atsakymą. Na dar visaip kaip užsifruotą:)Ir ramybė visam komandiruotės laikui…

Gal kam nors įdomi mintis apie laiko bankus? Arba tolimų išvykų pakeleivius?  Arba kilo socialinės reklamos projekto idėja? Arba kaip pritraukti kūrybingus žmones, kurie sugalvotų tavo įmonės pavadinimą ar domeną? FB yra gerai, tik jame bendrauji su savo draugais, su kuriais, kartais, deja, esi iš tos pačios pasakos ir supranti iš pusės žodžio…Norisi, kad ta pusė žodžio būtų netikėta… Norisi šviežio kraujo, naujų idėjų ir naujų veidų. Gyvenimas per trumpas, kad galėtum viską padaryti, bet kodėl tuo nepasidalinus?

 

 

KLAUSAU ĮDĖMIAI, KĄ JŪS GALVOJAT. Rašykit!

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: