Vyras ir moteris – draugai? Apklausa.

Tokie klausimai paprastai pateikiami diskusijai tada, kai reikia atgaivinti mirštančius forumus, sukelt diskusijas ir išprovokuot pasitaškyt purslais. Kai kelių savo bičiulių vyrų paklausiau to paties klausimo, gavau įdomių atsakymų.

Vienas toks bičiulis, su kuriuo viskas gana smagiai prasidėjo, labai užsitęsė dėl įvairiausių priežasčių ir niekada neišsivystė į romantiškus santykius, o pasiliko jaukioje abiems (taip tikiuosi) draugystės zonoje, atsakė : “Tikrai ne, nes vienas iš dviejų visada norės daugiau…“  Ko daugiau? Draugystės? O jei visko kito jam užtenka? Nebent neužtenka… Na bet gali ieškotis kažkur kitur? Ar aš nesuprantu, kas yra draugystė?

Kitas naujas bičiulis, su kuriuo nerealiai smagu leisti laiką ir kalbėtis apie viską ir nieką atsakė taip: “Tavo klausimas apie teiginio tikrumą, o tame teiginyje dvi per daug bendros sąvokos (moteris ir vyras), o viena sąvoka visai  neapibrėžta – draugystė. Neįmanoma į tai atsakyti. Juk pagal ką mes skirstom žmones? Juk pagal pirminius lytinius požymius net negali tiksliai žmonių apbibūdinti. Na, gerai, pas vyrą kažkas ten kaba, bet tinkamai neveikia, tai jis jau moteris  ar dar ne?“

Bet vistiek pamaniau, kad būtų smagu sužinot kitų nuomonę – apklausos būdu ir komentaruose. Deja, apklausa jau baigėsi, o tema dar neparašyta :)

Būkit anonimiški kiek išeina, tiesiog norisi purslų, net jei  jie ne šampano:) Tiesiog tokia nuotaika

PLEASE BE HONEST NOW :)

KLAUSAU ĮDĖMIAI, KĄ JŪS GALVOJAT. Rašykit!

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: