Vyrų kavinė. Idėja moters dienos proga

Intro: rašiau prieš metus. Jokia nauja idėja Kovo 8-osios proga neatėjo į galvą. Bet pamaniau Nusipirksiu  sau tulpių kovo 9-ąją, kai kainos sumažės.

Real men cafe Vilniuje! 

Asociatyvi nuotrauka. Meniu ir interjeras gali keistis!

Viskas prasidėjo nuo O.Pamuk’o citatos iš “Nekaltybės muziejaus“: “After all, a woman who doesn’t love cats is never going to make a man happy.“ Situacija gana subtili, nes katės mane labai mėgsta, o man jos labiau patinka per atstumą. Suprantu, kad nepersiauklėsiu, bet gyvent reikia toliau net ir sužinojus, kad esu pasmerkta pagal tokią logiką nepadaryti nė vieno vyro laimingo, nes tiesiog nesugebėsiu, nes nemyliu kačių beatodairiška meile. Gyvendama atrandu visokių naujų dalykų savyje, jei gerai knisuosi. Kai kas tingi, bet nesmerkiu jų – purvinas darbas ne visiems.

Susimąsciau, gal man ne tik katės, bet  ir  vyrai per atstumą…. labiau?… Pvz. Vilniuje yra kačių kavinė (būtinai nueisiu kada nors į Cat cafe ), tai gal galėtų būti ir Real Men Cafe – vyrų kavinė. O kas, jei pagal ta pačią koncepciją? Pirmos pasaulyje kačių kavinės įkurtos Japonijoje 1998 m., pirmoji vyrų kavinė įkurta Vilniuje 2015 metų pavasarį ( vajė, jau metai praėjo ir dar neatsidarė…)  ir pasaulyje matyt dar negret greit išpouliarės tokia idėja:)

 

IMG_3921

Real Men Cafe koncepcija paprasta, paremta kačių kavinės koncepcija – vyrai gyvena kavinės patalpose, turi savo gyvenamąją zoną – su miegamaisiais, dušais ir biblioteka. Svečiai tose patalpose nesilanko, nes tai Real Men Cafe, o ne vyrų bordelis. Esmė ta, kad vyrai niekieno neverčiami gali lankytis kavinės didžiojoje salėje  ir bendrauti su lankytojais ir lankytojomis.  Buvo svarstyta, ar  kavinės gyventojai negalėtų imtis oficiantų pareigų, tačiau po trumpo eksperimento buvo pastebėta, kad tai sužlugytų laisvo ir neformalaus bendravimo idėją. Tai erdvė kokybiško bendravimo prabangai.

Kavos ruošimo zona bei baras !!!! yra izoliuoti nuo kavinės gyventojų ne tik saugumo, bet ir finansiniais sumetimais. Pirmosios pasaulyje Real Men Cafe gyventojų ir kavinės lankytojų  bendravimas įrodys, kad ateityje, kurioje visas bendravimas persikels “į debesį“, tokia gyvo bendravimo forma sparčiai populiarės. Moterys, kurių gyvenimai taip užimti, kad  ilgalaikiai santykiai – “kol mirtis mus išskirs“ – yra per didelis įsipareigojimas, todėl šiek tiek laiko neįpareigojančiam bendravimui Real Men Cafe – pats tas.

Kita vertus, kai kurios moterys, kurių galvose  yra įstrigrigęs santykius ribojantis tam tikro vyro įvaizdis  kavinėje galės griauti savo įsitikinimus, matyt visą vyrų grožio ir proto ir emocijų įvairovę. Vilnius duos toną net ir Londonui, Paryžiui ir kitiems progresyviems miestams.

Būtina pabrėžti, kad tai socialiai atsakinga įstaiga ir jos globotiniai vyrai nebus išnaudojami siekant pelno, jie nebus “gyvi žaisliukai“ – tai tarsi namai beglobiams vyrams, kuriuos paims iš “Salos“ ar suras gatvėje. Jei vyras niekieno – jis taps kavinės gyventoju. Juo bus pasirūpinta ir jam bus ieškoma naujų namų,  bet iki tol jis bus Real Men Cafe kavinės globotinis. Dar kartą patikiname, kad su jais bus elgiamasi humaniškai ir bet kokie kontaktai, kurie gali pažeisti vyrų kūno ir sielos vientisumą, bus draudžiami.

Real Men Cafe gyventojai nebus diskriminuojami nei pagal rasę, spalvą, atspalvį, barzdą, ūsus, orientaciją, buvusių vedybų ar skyrybų, seksualinių kontaktų skaičių ar kilmės vietą. Šiek tiek apribojimų kavinės gyventojai turės – jiems nebus leidžiama turėti interneto ir Facebooko, jiems bus privaloma maudytis ir valytis dantis bent du kartus per dieną, kasdien perskaityti 30 psl knygos ir išmokti apie 10 pasirinktos užsienio kalbos žodžių. Ne keiksmažodžių.

Esminis skirtumas nuo kačių kavinių – kavinės gyventojai neprivalės būti sterilizuojami, nes tai pažeistų visas įmanomas žmogaus teises, taip pat teisę į vaisingą ateitį. Vyrų kavinės lankytojams ir gyventojams bus skaitomos paskaitos, rengiamos diskusijos, knygų aptarimai, pažinčių vakarai.  Kavinės lenkytojos galės saugiai tobulinti flirto sugebėjimus nebijodamos nepageidautinų pasekmių, jos  pasisems  patirties kaip bendrauti  su vyrais, kai kurioms lankytojoms tai padės apsispręsti,  ar tikrai nori ir gali atsakingai priimti vyrą ilgalaikiams santykiams savo namuose. Neabejojama, kad dėl to tik stiprės visuomenės atsakomybė dėl vyrų (ir moterų tuo pačiu) gerovės.

Moterims, kurios dėl įvairių priežasčių (daug dirba, keliauja, daro tarptautinę karjerą, kuria verslą, nuomojasi būstą, ar su valdingais tėvais ir giminaičiais  nėra vieningos nuomonės dėl santykių su priešinga lytimi) negali turėti ilgalaikių santykių, kavinė  suteiks galimybę bendrauti su vyrais  nesukeliant jiems streso ir nepatiriant streso kitoms lankytojoms. Real Men Cafe atidarymas jau netrukus! Waiting list’ai jau sudaromi!

P.S. Jei kam nors kils nedorų minčių, kad tokia koncepcija žemina vyrišką orumą ir pažeidžia jų pamatines teises, siūlau prisiminti striptizo barų koncepciją.

Nepainiokite steiko su faršu!

KLAUSAU ĮDĖMIAI, KĄ JŪS GALVOJAT. Rašykit!

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: