Madam Uber, sūrio pyragas ir Joninės

Kas kaip nori, tas taip švenčia tas Jonines. Vakaras ilgas ir šiltas, naktis dar ilgesnė, rytojaus planai jaukiai tingūs be jokio streso, taigi  visai netikėtai greitai ir sėkmingai susiklosčius aplinkybėms turiu puikų planą kaip paįvairinti tradicinę Joninių naktį.

Vainikus leisti žemyn upe, žvakes deginti ir visokius burtus daryti,  žolynus paryčiais rinkti, jei bus sveikatos – viskas pakeliui, spontaniškai, tik alkoholio nė lašo.

Telefonas pakrautas, fotoaparatas beveik  bagažinėj, sūrio pyragas šaldytuve, gyvenimas atrodo smagus ir žadantis naujų iššūkių.

Madam Uber  šiąnakt pirmą kartą išeina į trasą :) Čia vyrų svajonė tas  Uber’is – be įsipareigojimų, be priekaištų, kada nori, kiek nori, svarbu, kad norėtum.

Sakau, gal pakeleivius vaišinti čyskeiku to pirmo išvažiavimo proga? Aš jiems pyrago, jie man istorijų… Trupinių tikrai bus…Ir mašinoje, ir tinklaraštyje. Tikiuosi.

Gal pasimatysim?

Update:

Uff. Pyragą valgau pati pirmosios kelionės proga. Dabar kol kas offline. Buvo keista ir smagu gauti pirmą užsakymą pakeliui namo, o vakaras dar ilgas, o naktis – pati trumpiausia. Go Online, Madame!

Tėtis tik susirūpino, ar man saugu. Ką atsakiau? Кažkieno fraze, kuri sukosi ant liežuvio galo: “Laivui saugiausia uoste, bet ne dėl to laivus stato…“

image

KLAUSAU ĮDĖMIAI, KĄ JŪS GALVOJAT. Rašykit!

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: