Jūs jį sapnuojat? Jis jus irgi!

Kartais vaikai būna labai teisūs!

Labai. Intuityviai.

Kažkada jau  rašiau apie savo vaikystės iliuziją  –  buvau šventai įsitikinusi, kad  žmonės, kuriuos aš sapnuoju, tą pačią naktį sapnuoja tokį patį sapną.

sleeping-1311784_1920

Dažną rytą aš vis tikiuosi, kad mano vaikiška iliuzija yra tiesa. O kaip norėčiau sapnuoti tai, ką noriu ir dar kad tie, kas buvo norėti, apie tai žinotų. Aš labai norėčiau, kad žmonės, kurie mano valia svečiavosi mano sapnuose, ir juos, ir mane prisimintų.

Ypač tada, kartais, kai prabundi su karčiai salstelėjusiu prisiminimu ir keistu jausmu, kad ką tik buvai gavusi dovaną lengvai ir be pastangų  patirti tai, kas niekada neatsitiks tikrovėje…

 

Visas įrašas apie mano vaikystės tikėjimą  čia:  Sapnai seniau ir dabar

Šiandien skaitau  internete – obana! Tikra tiesa! Mes sapnuojam ir tą pačią naktį mus sapnuoja.

Taip atsitinka, tik yra papildomų sąlygų… Turi turėti buvusią meilę, sutuoktinį arba kažką buvusio… Dabartinis netinka. Bloga žinia jums, jei neturite buvusiojo, tik esamąjį. Tada apsikabinkite ir miegokite, kad ir be sapnų. Jums ir taip  gerai. Kuo ilgiau su buvusiuoju pragyvenai drauge, tuo daugiau šansų, kad susapnuosi. Esmė ta, kad sapnuoji  tą pačią naktį. Turbūt reikia, kad abu miegotų to pačiu metu. Jei tu miegi, o jis kompe mirksta, matyt nieko nebus. Mokslininkai nesugeba to paaiškinti, bet taip atsitinka. Įdomu, sapnuose žmonės veikia tuos pačius dalykus ar ne? Vienas galanda peilius, o kita plauna grindis? Jis žiūri futbolą, ji pareina su pirkiniais? Ar sapnuoja kokį sinchronišką erotinį sapną?

Gera žinia yra ta, kad analogiški atvejai gali pasitaikyti ne tik ex poroms, tačiau ir kitiems žmonėms, kurie myli slapta ar dar jų draugystė nėra prasidėjusi. Va čia tai stebuklas! Jei kartais susapnuosite kokį nors vyriškį ar merginą, atsargiau, jūs dar nežinote, ar jis jūsų nesapnavo ir ką jūs abu veikėte tame pačiame sapne. Kukli šypsena ir paraudę skruostai galbūt išgelbės padėtį ir pažadins daug žadantį jausmą.

Pridedu jums lietuvišką  informacijos šaltinį, kur daugiau detalių, paieškočiau rimtesnio, angliškai, bet labai noriu krist ir miegot. Visada turėjau viltį, kad mano vaikiškas tikėjimas yra tiesa, o dabar tiesiog visa burna šypsausi ir tuo pat metu klapsiu akimis.

Labanakt!

Skaitykite daugiau (iš portalo moteris.lt) apie šitą mokslininkų tyrimą : Sapnuojate buvusį mylimąjį?

Ryto P.S.   Neprisimenu, ką sapnavau.  Dabar lauksiu, kol kiti mokslininkai sukurs įtaisą, kuris įrašinėja sapnus. Šneku, lyg ruošiuosi gyventi maždaug 116 metų…

 

KLAUSAU ĮDĖMIAI, KĄ JŪS GALVOJAT. Rašykit!

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: