Man viskas gerai! Kas patikės?

“Man viskas gerai“. Dažniausiai vyrai kaltina moteris, kad jos slepiasi už šitos frazės užuot atvirai pasakiusios, kas yra.

“Man viskas gerai“ – sako moterys kartais testuodamos vyrus: “Na, brangusis, ar tu nujauti, kad kažkas negerai ir kaltas, žinoma, tu…“

“Man viskas gerai“ – sako moterys, kai iš anksto žino, kad joks vyras nesupras, apie ką ji kalba, jeigu tik tai ne problema, kurią jis viens-du gali išspręsti.

“Man viskas gerai“ – sako moterys savo draugėms, tada, kai truputį nesmagu kažką papasakoti arba labai ilgos istorijos pasakojimą tenka atidėti kitam kartui, kol galės apie tai nesriūbaudama šnekėti.

“Man viskas gerai“ – pasakyk ir niekas nepatikės, kad taip yra.

“Man viskas gerai“ – moterims už šitos frazės visada slepiasi kažkas neišsakomo. Nes jei gerai, tai matosi ir nereikia apie tai pranešti.

“Man viskas gerai“ – vyrams už šitos frazės visada yra tik smulkios problemytės, kurias jis ramiai ir tyliai išspręs, todėl neverta apie tai net garsiai kalbėti. Nes jei jam bus tikrai blogai, jis tylės. Arba galų gale prašneks, nors ir keiksmais.

O šiaip iš esmės, apsimesti, kad “Man viskas gerai“ yra lengviau, nei paaiškinti, kad negerai. Ir kodėl ne.

Bet vis tiek visada turi būti bent pora žmonių, kuriems gali atvirai pasakyt, kaip jautiesi, net jei jie to neklausia. Ir pirmiausia – sau pačiai.

 

Kol jauna ir kai suaugus 29 skirtumai

 

 

Komentarai uždrausti.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: