2016 rugsėjo penktadieniai

Kai 7 ryto Vilniuje matai žmones su ilgaauliais ir kepurėmis, o vidury dienos – ekstremalus su trumpom rankovėm, vadinasi – rugsėjis.

Rugsėjį nebėra lipnaus  vasaros karščio, bet netikėta šilumos banga kartais apkabina kūną, jau gali apsiauti gražiausius savo ilgaaulius  prie lengvo šilkinio sijono, vėjyje plaikstytis plaukais ir žiūrėt į krentančius kaštonus, tyrinėti savą ir naujus miestus,  pažinti nepažįstamus ir kitaip atrasti seniai pažįstamus žmones.  Vis kokių nors įdomybių man nutinka rugsėjį. Pernai likimas  iš dangaus numetė bilietus į Barseloną, kur kelios dienos buvo pilnos naujų patirčių…Šiemet vėl penkios  atostogų dienos. Vienas planas sužlugo, kitas netikėtai atsirado – kartais blogi dalykai subyra, kad geresni susiklijuotų, nesvarbu, kad sulimpa ne taip, kaip planuota… Vis dar moku keliauti viena ir renkuosi pažinti miestus ne iš muziejų ir architektūros, o per žmones. Džiaugiuosi, kad pabandžiau ir sugebėjau bent kelias dienas gyventi plaukdama pasroviui. Skubėti lėtai, vaikščioti daug, fotografuoti dar daugiau, gerti viską aplink: kvapus, skonius, potyrius, bet  nesistengti praryti daugiau negu sugebu suvirškinti.   Daugiau sakyti „ne“ ir pamatyti, kad  tai taip pat priimtina kaip ir „taip“.  Nesugebėti pasiklysti, nes nėra griežto plano, kur ir kada turi būti. Įsiklausyti į save ir išgirsti, ko noriu aš pati.  Likti nuotraukoj, paveiksle, kanalo vandens atspindy, ryto kavos skonyje, pokalbių nuotrupose, užkrečiamo juoko bangose ar kvapo prisiminime – apie tai dar bus ką parašyti.  Šita  trumpa kelionė buvo geriausios šių metų atostogos. Kol kas. Ir  dar tikiu, kad bus visko šiemet…

Labai gerai žinau,  ką dariau ir ko nedariau šią vasarą.  Penktadienio evangelijos vaizdai neiliustruoja to, kas, kaip  ir kada man atsitiko rugsėjį. Bet pati sau žinau, ką konkrečiai kiekvienas paveiksliukas ir žodžiai reiškia. Man. O jums?

 

 

 

 

KLAUSAU ĮDĖMIAI, KĄ JŪS GALVOJAT. Rašykit!

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: