KAIP SUKČIAMS SUMOKĖJOM 10000 USD

Kai Lietuvos mobiliuosius atakavo sukčiai iš Mozambiko, tyliai ramiai lietuvaites viliojo užjūrio princai iš Indonezijos. Jų ten gerokai daugiau (ir visi su Faberže kiaušiniais), nei čia, ne tokioje brangioje šalyje.

Noras būti mylimoms ir mylimiems labai atgyja šaltą rudenį. Vaje, o dar žiema kokių aistrų atneš:) Jei dar nesuprantat apie ką aš čia, siunčiu paskaityti du ankstesnius įrašus apie meilę ir pinigus. Kur dėti pinigus? Perveskit man! Užjūrio princai, kuriems reikia pinigų

Vieno atvejo istorija

Lapkričio pradžia (tai svarbu). Tinderis (dėl orientacijos). Vyrukas nuotraukoje gražioje aplinkoje. Vardas egzotiškas, negirdėtas – Vokalis. Pusiau graikas. Pusiau kažkas kitas. Gyvena Anglijoje.  Sakosi, kad turi verslą – yra interjero dekoratorius ir kažkokių brangių prekių tiekėjas. Žinoma, dirba vienas, toks vienišas prabangos fronto generolas. Deja, Tinderio susirašinėjimas neišliko šiam tyrimui, taigi pasitikėsim liudininkės-dalyvės pasakojimu, jos patirtimis ir kai kuriomis ekrano nuotraukomis, kurios buvo darytos tam, kad pasidalintų. Aha,  jos vardo nėra, bet čia jis ne esminis momentas.

Tinderyje pokalbis vyniojosi kaip visada panašiais atvejais: kas, kur, ką veiki, kuo domiesi. Paskui, labai greitai abiems esant toje pat šalyje ir mieste, žmonės susitinka. Kadangi princas, kaip žinia, yra iš toli, ir nors jį kankina nežemiškas įsimylėjimas, o antrą pusę vilioja nuostabi ateities vizija, susitikimas neįmanomas. Tačiau tai meilei netrukdo. Ji tiesiog liepsnoja, bent jau anam gale.

LAUK IŠ TINDERIO  

Nesvarbu, kad visos pažinčių svetainės siūlo bendrauti jose (turi savų interesų, nėra ko slėpti), tačiau mobiliosios žinučių programėles daug patogesnės. Taip žmonės pereina į Skype, Viber ar Whatsapp. Meilė įsiliepsnoja dar stipresne liepsna. Herojus domisi gyvenimo smulkmenomis, apie save neleidžia pamiršti nė akimirkai vis primindamas apie karštus jausmus. Draugė domisi jo prabangiu gyvenimu, jo nuotraukomis, pasakoja apie save. Smagu.Jo nebėra Tinderyje – išsitrina savo profilį ten, nes pamilo ir nebereikia jokių kitų.

    KELIONĖ

Paskui herojus susiruošia į Kiniją verslo reikalais.   Princas užsieniuose, o dar tokiuose, kur internetas negeras, whatsapp uždraustas, reikia kitos programėlės bendravimui, tai bendravimas ribotas, kažkokios šventės toje šalyje, viskas uždaryta, bet apie meilę kalbų yra ir daug. Ilgai nereikia laukti – aukso ir prekių daug, kainos pakilusios, jam trūksta pinigų. Reikia 3,5 milijono. Aišku, 3,4 mln susirankioja iš draugų. Pinigų siunčia draugas, net atsiunčia jo pavedimo kopiją. Liko smulkmena, koks 10000 USD.

    REPUTACIJA  

Jo reputacija pavojuje. Nes pažadėjo viską pirkti, o dabar va… Draugė atšalusi, tačiau jam nė motais –  prasideda rašymas į vienus  vartus. Arba net pro šalį.

„Paskolink man tuos pinigus. Atiduosiu kitą savaitę. Banko UK sąskaita tuščia, nes aną savaitę iš sąskaitos nusiėmiau 14 mln.“  Net neleidžia suabejoti jo verslo sugebėjimais ir sąžiningumu, jei negalės tiekėjui pažadėjęs nusipirkti prekių – jo reputacija susigadins, o gal net jį pasodins į kalėjimą. O moterys juk myli dorus ir kilnius vyrus.

  PAGAILO ŽMOGAUS

Neišlaiko jos širdis ir mes abidvi imamės darbo – reikia pinigų, bus pinigų, surinksim, pasiskolinism, nupiešim. Ko nepadarysi dėl draugės laimės.„Duok savo sąskaitą“. Gaunam jo tiekėjo sąskaitą, kad pervestume pinigus. Mums nieko nebelieka kaip suorganizuoti pavedimą. Padarom pavedimą. Princas laimingas. Laukia pinigų. Mes irgi. Istorija truko porą savaičių. Dar nesibaigė, nes jis dar negavo pinigų.  Jis dar nežino, kaip jam pasisekė.

  LAUKIA PINIGŲ  

Jei kas nors tiki užjūrio princais ir aukso puodais nenusipirkus loterijos bilieto, tai pirmyn, bet praverstų perskaityti kitą tekstą, kurį jau rašau. Kad sutaupytumėt ir laiko, ir pinigų. O mes pasilinksminom visų jūsų labui. Turit ir draugių, ir mamų, ir tetų, kurios kažkur online kuria savo laimingą ateitį su Vokaliais ir Shikaliais iš Indonezijos, Indijos, Malaizijos, Nigerijos, nes atsiliepti į Mozambiko skambutį nespėjo, o perskambinti nepavyko… Kartais net su pavydu galvojat, kad joms tai sekasi, o jums – ne. Jūs dar nežinot, jūs, ne ji laimėjo aukso puodą. O kaip ir ką pamatyti princo laiškuose papasakosiu. Žinau, esu bjauri ir pastebiu detales. 

Jei sugriausiu jūsų šviesią ateitį, galėsit prakeikti, o jei sutaupysiu pinigų, tai kokius dešimt procentų galėsit man pervesti kaip sėkmės mokestį. Aš rimtai, pakonsultuosiu už pinigus, ir gerokai mažesnius nei jam sumokėtumėte. Ir ne už pinigus irgi. Už geras istorijas.

4 komentarai “KAIP SUKČIAMS SUMOKĖJOM 10000 USD

Pridėti Jūsų

  1. O man rašė užjūrio princė iš Etiopijos. Ir kodėl ji mane pasirinko?

    Patinka

KLAUSAU ĮDĖMIAI, KĄ JŪS GALVOJAT. Rašykit!

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: