Tindery – kaip gyvenime

Ar skaitėt naują rugpjūčio „Laimę“? Ne? Pats laikas.

Atostogavot? Ir kaip? Gal su Tinderyje sutiktu ar sutikta? Ką tik išklausiau istorijos apie įdomias dviejų savaičių atostogas su toje „paleistuvystės imperijoje“ (cha-cha) sutiktu vyriškiu. Rugpjūčio Laimėje rašiau apie Tinderio baubą, Elo, kuris apsimeta ponu Dievu, programėlės pliusus ir minusus, vartotojų tyrimus, tips&tricks, kurie padeda ir dvi laimingai pasibaigusias pažintis. Laimingai (šiuo atveju) – vestuvėmis.

Dalinuosi keliomis citatomis iš laaaabai ilgo straipsnio Laimėje, kurią dar rasite spaudos kioskuose ir parduotuvėse.

Tinderyje tie patys žmonės, kaip ir gyvenime, nepastebėjot? Ir kaimynas, ir kolega, ir anas ponas oro uoste, laukiantis lėktuvo, ir jūsų šefė, ir taksistas, ir asmeninis treneris. Ir verslininkas, ir smulkus niekšelis, ir jūsų sesuo,
ir dukra, ir sūnus. Na, gal močiutės ar išsiskyrusio tėčio ten nėra, nes tai jaunesnių žmonių pažinčių vieta. Tinderis labai greitai pelnė trumpalaikių neįpareigojančių seksualinių santykių programėlės reputaciją, todėl tie, kurie ten užsiregistravo, tarsi ir patys tokie. Neįsipareigiojantys. Tokią tinderio reputaciją padėjo sukurti privatūs reklaminiai programėlės kūrėjų vizitai į koledžus ir universitetus, o jauniems žmonėms ne visada norėjosi galvoti apie ilgalaikę perspektyvą, jiems labiau trūko kompanijos vakarėliams ir pramogoms.

Jūs vieniši, laisvi, nepriklausomi ir kartais pasvajojat apie artimą žmogų šalia, o jūsų telefone dar nėra tinderio? Laikas pabandyti. Bus visaip. Tikrai nebus nuobodu. Bus net juokinga. Bent pasijuoksit.

Ko bijote? Kad visi ten tik sekso ieško? Ne visai. Net ne jo.

Pasirodo, tinderio vartotojai čia tenkina įvairiausius psichologinius poreikius – ne tik tuos, kuriems programėlė buvo sukurta. Dažniausiai tikimasi ir ieškoma susijaudinimo virpulio. (…) Tinderyje daugelis yra nedėl kitų – dėl savęs. Tai lyg akcijų birža – žmonės ateina čia pasitikrinti asmeni- nių akcijų vertės, nes į porą krintančios abipusės simpatijos smagiai kutena ego ir kilsteli savivertę.Pasirodo, tinderio vartotojai čia tenkina įvairiausius psichologinius poreikius – ne tik tuos, kuriems programėlė buvo sukurta.

Gal jūs bijote? Bet viskas jūsų rankose! Apie pliusus ir minusus daugiau straipsnyje, dabar tik citata:

Neverta nė priminti, kad ir tinderis, ir gyvenimas skaudžiausiai baudžia tuos, kas ieškodamas meilės ar užsimiršimo pameta sveiką protą. (…) viskas priklauso nuo dviejų žmonių, kurie ima ir surizikuoja galvodami apie save ir negalvodami apie pažinties vietos reputaciją. Meilė gali prasidėti ir universitete, ir eilėje prie kavinės tualeto, ir tinderyje. Kaip pasiseks. Galų gale ir blogose vietose atsitinka gerų dalykų.

Turit klausimų apie viską, kas susiję su intenetinėmis pažintis – kas, kur kaip ir kodėl – klauskit komentaruose, dalinkitės istorijomis. Atsakysiu, jei klausit :)

KLAUSAU ĮDĖMIAI, KĄ JŪS GALVOJAT. Rašykit!

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

<span>%d</span> bloggers like this: