Kas aš?

 

fbtĮsivaizduokite, kad važiuojate lifte su žmogumi, kuriam labai norite papasakoti apie save. Nebūtinai sužavėti, nebūtinai su juo kurti bendrą projektą, turite tik 30 sek. pasakyti apie save tiek ir taip, kad iš lifto išeitumėt kartu ir pratęstumėt pokalbį. Ką pirmiausia paminėtumėt? Ką pasakytumėt apie save? Kaip apibūdintumėt? Kokį socialinį vaidmenį paminėtumėt, kokius pasiekimus pabrėžtumėt

DABAR NORITE SUŽINOTI APIE MANE. KĄ?
Esu tam tikros srities profesionalė, mama per atstumą (maždaug už 785 km, jei tiesiai), draugė visu etatu ar daugiau, vegetarė kokias tris dienas per savaitę. Netikėtai kelionei daiktus susikraunu akimirksniu. Kalbu garsiai, myliu stipriai, atsisveikinu tyliai, kavą geriu ir naktį. Turiu silpnybių, kurioms negaila pinigų ir laiko. Pastebiu smulkmenas. Klausausi istorijų. Rašau pievas. Fotografuoju per retai, bet kasdien. Man patinka gerų nuodų skonis. Kol naktys buvo gražesnės už mano dienas, miegojau dienomis. Dabar žinau, kad trūkstant miego, pridarau kvailysčių. Bet  vis dar esu alkana gyvenimo. Ir visada turiu šaldytuve šampano mažoms ir didelėms pergalėms švęsti.

 

Rašau žurnalui Laimė, Delfi spausdina mano tekstus, Jei norisi ilgesnės išpažinties, tai DELFI kažkada mane „išrengė“. Pasakiau turbūt daugiau nei reikėjo.  Jei norisi paskaityti  – galite čia.

Ačiū, kad užsukot, tikiuosi, kad bus įdomu. Ir labai noriu, kad pasidalintumėt savo istorijomis – komentaruose arba žinute.

TWITTER
FACEBOOK
INSTAGRAM PROTO AISTROS
INSTAGRAM PROTO AISTROS TRUMPAI

6 komentarai “Kas aš?

Pridėti Jūsų

 1. Perskaičiau viską vienu prisėdimu, gaila kad tiek mažai :) smagiai skaitosi, o ir artima taip viskas :)

  Patinka

 2. Ačiū už palaikymą. Vis parašinėdavau sau, tai tai kol niekas neskaitė, vis nebuvo motyvacijos daugiau rašyti, nors pilna užrašų knygutė visokių pastabų ir nuotaikų. Atrodo, kad atsiranda skaitytojų, taigi daugiau laiko skirsiu šitam užsiėmimui, juo labaiu,kad ateina liūdnas metų laikas, kai susisukus į šiltą drabužį su puodu arbatos rašymas ir skaitymas bus pati mieliausia veikla.

  Patinka

 3. Jus nuostabus atradimas! Jau seniai taip megavausi kitos moters mintimis. Aciu, mieloji! Iskart kilo noras susipazint su Jumis, bet cia tik noras, jei bus proga, tai bus smagu. Tas Jusu liezuvio ir minties astrumas, ir vyniojimas, ir daznai visiskas nevyniojimas i vata, balansas tarp vieno ir kito, inteligencija, liberalumas – mmmm, megaujuosi.
  Zydekit.

  Patinka

 4. O dievai, koks malonus komplimentas! Kartais, kai nėra jokio komentaro, atrodo, kad rašau į kokią bedugnę be jokio aido:) Užtat taip smagu skaityti komentarus. Pražydau!

  Patinka

 5. Kiekvienais metais vis geriau. Kiekvienas straipsnis kaip geras espresso. Na tiesiog labai. Ačiū!

  Patinka

KLAUSAU ĮDĖMIAI, KĄ JŪS GALVOJAT. Rašykit!

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: