Kas aš?

paint red5

Įsivaizduokite, kad važiuojate lifte su žmogumi, kuriam labai norite pasakyti apie save. Na, nebūtinai sužavėti, nebūtinai su juo kurti bendrą projektą, turite tik kokias 30 sekundžių pasakyti apie save tiek ir taip, kad iš lifto išeitumėt kartu ir tęstumėt pokalbį. Ką pirmiausia paminėtumėt? Ką pasakytumėt apie save? Kaip apibūdintumėt? Kokį socialinį vaidmenį paminėtumėt, kokius pasiekimus pabrėžtumėt?

DABAR NORITE SUŽINOTI DAUGIAU. KĄ?
Klausimai dažniausiai vertesni už atsakymus. Nes jie kažką sujudina. Tegul atsakymų nesinori (o gal nedrąsu) ištarti balsu. Tai ir Jums sakysiu tai, ką spėčiau pasakyti lifte.

O ar pokalbis tęsis? Nežinau.

Vis dar tikiu, kad esu tam tikros srities profesionalė, mama per atstumą ( maždaug už 785 km, jei tiesiai), draugė visu etatu ar daugiau, vegetarė kokias tris dienas per savaitę.

Netikėtai kelionei daiktus susikraunu akimirksniu. Kalbu garsiai, myliu stipriai, palieku tyliai, kavą geriu naktį. Turiu silpnybių, kurioms negaila pinigų ir laiko.

Pastebiu smulkmenas. Klausausi istorijų. Rašau pievas. Fotografuoju per retai, bet kasdien. Man patinka gerų nuodų skonis.

Kol naktys bus gražesnės už mano dienas, miegosiu dienomis. Bet trumpai, nes trūksta laiko, nes vis dar esu alkana gyvenimo. Ir visada turiu šaldytuve šampano mažoms ir didelėms pergalėms švęsti.

TWITTER
FACEBOOK

INSTRAGRAM
GOOGLE+

 

Reklama

6 komentarai “Kas aš?

Pridėti Jūsų

 1. Perskaičiau viską vienu prisėdimu, gaila kad tiek mažai :) smagiai skaitosi, o ir artima taip viskas :)

  Patinka

  1. Ačiū už palaikymą. Vis parašinėdavau sau, tai tai kol niekas neskaitė, vis nebuvo motyvacijos daugiau rašyti, nors pilna užrašų knygutė visokių pastabų ir nuotaikų. Atrodo, kad atsiranda skaitytojų, taigi daugiau laiko skirsiu šitam užsiėmimui, juo labaiu,kad ateina liūdnas metų laikas, kai susisukus į šiltą drabužį su puodu arbatos rašymas ir skaitymas bus pati mieliausia veikla.

   Patinka

 2. Jus nuostabus atradimas! Jau seniai taip megavausi kitos moters mintimis. Aciu, mieloji! Iskart kilo noras susipazint su Jumis, bet cia tik noras, jei bus proga, tai bus smagu. Tas Jusu liezuvio ir minties astrumas, ir vyniojimas, ir daznai visiskas nevyniojimas i vata, balansas tarp vieno ir kito, inteligencija, liberalumas – mmmm, megaujuosi.
  Zydekit.

  Patinka

  1. O dievai, koks malonus komplimentas! Kartais, kai nėra jokio komentaro, atrodo, kad rašau į kokią bedugnę be jokio aido:) Užtat taip smagu skaityti komentarus. Pražydau!

   Patinka

Ką jūs galvojat? Parašykit!

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: