Knyga dukrai, kurią galėjo parašyt kiekviena mama

DSC_7469Rudenį skaičiuoja viščiukus, o aš žinau, turiu tik vieną savo viščiuką, nėra ką per daug skaičiuoti, tik džiaugiuos, kad užaugo ir netapo vištele jokia prasme :)

Užaugusių vaikų mamos – savotiška kategorija. Jos ir džiaugiasi, kad vaikai užaugo, išėjo, nebesuka galvos, ir liūdi, kad jie taip toli ne tik kilometrais matuojant. Va ir kvaršina jos vaikų galvas klausimais, kada pagaliau  bus anūkų, nes taip vėl gali susigrąžinti vaikus po savo sparneliu. Aš neklausiu, kada bus anūkų, o šiaip esu kaip  visos kitos mamos. Toli nuo tobulybės.

Iš mamiško ilgesio man gimė patarimų knyga, kurią sudarančius patarimus dukrai stengiausi kasdien rašyt tinklaraštyje.  Taip per atstumą kasdien galėjau apkabinti savo dukrą. 366.  Jiems man prireikė dvejų su puse metų – nebuvau labai pareiginga. Iš gražų iniciatyvų išeina tas, kas išeina. Man išėjo knyga. Ilgokai užtruko, bet jau gruodžio pradžioje ji bus išspausdinta ir prieinama ne tik vieninteliu egzemplioriumi!

 

Knyga sudaryta iš kasdienių mamos žodžių. Tai, ką norėjau pasakyt jai anksčiau, bet neturėjau laiko, nes gal  tuo metu ploviau grindis ar tauškiau telefonu su drauge. Gal ji neturėjo laiko prisėsti ir paklausyti. Paskui užrašiau, kad taip ir nedingtų nepasakyta. Ne, tai ne apie ūkį ir bites, tai ne atsakymai, gatavi kaip elgtis, tai greičiau klausimai, kurie verčia pagalvoti. Ir pasielgti, kaip ji pati nori.  Tai trumpi ir ilgesni mamos apkabinimai ir istorijos iš gyvenimo palinkint geros dienos ar labos nakties.

KAM JI?

  • Bet kuriai moteriai. Nuo 16 iki …
  • Gimtadienį švenčiančiai krikšto dukrai, podukrai, šeimos draugų dukrai, su kuria mielai šnekučiuojatės apie tai, ko ji nesako savo mamai.
  • Bebaigiančiai mokyklą merginai.
  • Tai, kuri toli ir jai trūksta rūpestingo mamos apkabinimo ryte ar vakare.
  • Mano dukros draugėms ir visoms toms, kurių mamos dar  neparašė knygos.
  • Tai, kuri niekada nesugebėjo nuoširdžiai kalbėtis su mama ir tai, kuri jos jau nebeturi.
  • Tai, kurios mama nenorėjo būti mama, kad ir kaip skaudu tai pripažinti.
  • Ši knyga bet kuriai moteriai – beveik arba iš tikrųjų suaugusiai kažkieno dukrai.knyga-dezuteje

Trumpas interviu apie knygą L’Officiel

Apie knygą daugiau

Užsisakyti knygą internetu galima čia

 

 

 

SaveSave

SaveSave

3 komentarai “Knyga dukrai, kurią galėjo parašyt kiekviena mama

Pridėti Jūsų

 1. Pirkau dukrai, bet pati skaičiau net 3 kartus :) Nerealiai gera knyga : tiek šmaikštumo, nuoširdumo , prasmės , pagalvojimo , mėgavimosi gyvenimu vienoje vietoje. Ir dar didelis komplimentas knygos dizainui: iš ties malonumas skaityti :) Didžiausios sėkmės autorei, Jūsų tinklalapio tekstų laukiu kiekvieną savaitę.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 2. Labai ačiū! Tikiuosi ir dukrai patiks. Tą knygą, sako, galima skaityt bet kokiam amžiuje, kai patirtys keičiasi, skirtingus dalykus ir joje galima perskaityt!

  Patinka

 3. Oi, kaip kelionėje nepastebėjau ttoookio komentaro… Ačiū:) Sako, knyga gali veikt kaip burtai – turi klausimą, atsiverti bet kur – skaitai ir viskas aišku:) mes visi turim atsakymus į savo klausimus, kartais tereikia tik vieno klausimo, vieno sakinio, vieno žodžio, vieno apkabinimo i rmes jau viską žinom. Sėkmės!

  Patinka

KLAUSAU ĮDĖMIAI, KĄ JŪS GALVOJAT. Rašykit!

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: